purella

Najwyższa jakość produktów superfoods od Purella

Posted On
Posted By Daniel

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy Purella są dokładnie sprawdzone oraz certyfikowane tak, aby każdy klient miał gwarancję, że otrzymuje produkt z najwyższej, póki. Cały łańcuch dostaw w Purella wdrążyła najwyższe standardy Bio Organic. W ten sposób firma oraz klienci mają pewność, że począwszy od zbiorów, aż do finalnego klienta spełnione zostały wszystkie wymogi jakościowe. Dzięki standardom Bio Organic klient otrzymuje gwarancje, że podczas uprawy oraz produkcji zostały użyte tylko i wyłącznie metody ekologiczne. Wszystkie produkty oferowane przez Purella mają certyfikat non GMO. Dzięki temu certyfikatowi mamy pewność, że żaden produkt nie był modyfikowany genetycznie. 

Jakie są najpopularniejsze superfoods?

Super żywność jak jagody goji, chia lub korzeń maca wzbudzają duże zainteresowanie konsumentów na całym świecie. Dzięki egzotycznemu pochodzeniu oraz bogatej ilości cennych składników super żywność powinna być włączona do każdej diety. Zakup niektórych produktów jest łatwa, ponieważ od wielu lat znajdują się na półkach sklepowych. Dołączenie do naszej diety przypraw, warzyw oraz owoców, które pochodzą z innej szerokości geograficznej to idealny sposób na urozmaicenie naszych posiłków. Niektóre z owoców lub warzyw egzotycznych bardzo dobrze nadają się jako dekoracja, lub ozdoba naszych dań.

Jagody acai jako superfoods od Purella

Jagody acai to ciemnofioletowe, niewielkie owoce, które rosną w Ameryce Południowej. Jedzenie acai dostarcza naszemu organizmowi wielu cennych składników. Zawartość antyoksydantów jest bardzo cennym składnikiem każdej diety. Dzięki temu pomagają naszemu organizmowi wspierać naturalną odporność. Jest to szczególni ważne podczas sezonu jesienno-zimowego, kiedy jesteśmy narażeni na infekcję bakteryjną lub wirusową.

Related Post